1 Gece Konaklamalı Maşukiye Sapanca Gölü Ağva Şile Turu

Bu turun süresi doldu

1 Gece Konaklamalı Maşukiye Sapanca Gölü Ağva Şile Turu

Süre:
Konaklamalı
ULAŞIM
Otobüs
Tur Türü:
Konaklamalı

199,00TL

SATIN ALMADAN ÖNCE MÜSAİTLİK SORUNUZ 0216 470 0 515

TUR TARİHİ:
Kategori:,

1 GECE 2 GÜN KONAKLAMALI MAŞUKİYE – KARTEPE – SAPANCA-  AĞVA – ŞİLE DOĞA TURU

5 YILDIZLI İZMİT RAMADA PLAZA HOTEL KONAKLAMALI –HER CUMARTESİ SABAH KALKIŞLI

DOĞANIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİ BİR ARADA GÖRMEYE DAVETLİSİNİZ

MAŞUKİYE ALABALIK VADİSİ – KARTEPE – SAPANCA GÖLÜ-AĞVA – GÖKSU NEHRİ – ŞİLE FENERİ

 


TUR  FİYATLARI :

İki Kişilik Odada Kişi Başı : 199TL

Tek Kişilik Odalarda Kişi Başı: 259TL 

5,99 – 11,99 Yaş Arası: 169TL ( İKİ YETİŞKİN YANINDA GEÇERLİDİR )

0 – 5,99 Yaş Arası: Ücretsizdir. Araçta Koltuk Talep Edilirse 85TL ücret Alınır.

 


TUR PROGRAMI :

1.GÜN- MAŞUKİYE ALABALIK VADİSİ – KARTEPE KAYAK MERKEZİ – SAPANCA GÖLÜ TURU

Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktalarından alarak 1 saatlik yolculuğumuzun ardından kahvaltı yapmak isteyen misafirlerimiz için Hereke’de bulunan denize sıfır restaurantımıza varıyoruz. (İlk günkü kahvaltı EXTRA isteğe bağlı olup 20 TL’dir)

Kahvaltının ardından doğasıyla meşhur olan Maşukiye’ye hareket ediyoruz.1 saatlik yolculuğumuzun ardından Maşukiye’ye ulaşıyoruz.

Maşukiye’ye ulaştığımızda ister az eğimli, ister eğimi fazla patikalarda doğayla baş başa kalacağımız yürüyüşümüze başlıyoruz. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız kesin. Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye’de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tatlar bırakacak.

Doğa yürüyüşümüzün ardından Şimdi Aktivite Zamanı…

Misafirlerimiz Maşukiye’de doğa içerisinde gezi, Atv safari, Zıpline veya Utv turu gibi aktivitelere katılabilirler. ( Tüm bu aktiviteler extra ücretlidir.atv turumuz 75TL UTV için ise fiyatımız 125TL’dir. UTV veya ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi veriliyor. Bu kısa ve önemli bilgilerin ardından ilk grubumuz rehber önderliğinde safariye başlıyor. Safari yaklaşık 45dk sürmektedir. Bu gezimiz boyunca orman içerisinde kayın ağaçlarının arasında patika yollarda zorlu bir yolculuk yapacağız. Patikalarda, derelerde, sulardan geçerek Samanlı dağının hoş manzaralarını resimlemek için kısa molalar veriyoruz. Ehliyet şartı aranmamaktadır 16 yaşını doldurmuş ve ağır sağlık problemi olmayan herkes safariye katılabilir. ) Parkur turumuza katılan misafirlerimize göre rehberimiz tarafından belirlenecektir.

Maşukiye’deki gezimizin ardından ikinci rotamız olan Marmara bölgesinin en yüksek 2. dağı  Kartepe’ye yolculuğumuz başlıyor. Kartepe’ye doğru giderken sizlere eşsiz Sapanca Gölü manzarası eşlik edecektir.Kartepe’ye vardığımızda öğlen yemeği yemek isteyen misafirlerimiz tur rehberinden 20 TL karşılığında 1 adet sucuk ekmek+içecek kuponunu temin edebilirler.Kartepe’deki serbest zamanımızda dileyen misafirlerimiz telesiyej binip (EXTRA) Kartepe zirvelerine 30 dk süren gezinti yapabilirler.Dileyen misafirlerimiz yürüyüş yaparak doğanın tadını çıkarabilirler.

Kartepe’deki serbest zamanımızın ardından son rotamız olan Sapanca Gölü’ne doğru hareket ediyoruz.1 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Sapanca Gölü turistlik tesislerinin olduğu sahil şeridine ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimize vereceğimiz 1 saatlik serbest zamanımızda dileyenler göl kenarında yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz günün yorgunluğunu atmak için göl manzaralı cafelerde vakit geçirebilirler.Buradaki zamanımızın bitiminde toplanma saatimizde araçlarımızda olup Konaklama yapacağımız İzmit’te bulunan otelimiz 5 Yıldızlı Ramada Plaza Hotel’e gidiyoruz.Odalarımıza yerleştikten sonra tur paketine dahil olan akşam yemeğimizi(SET MENÜ) alıyoruz.Otelin kapalı yüzme havuzu-Sauna-Hamam gibi ıslak alan kullanımı tur ücretine dahildir.

SABAH KAHVALTISI : Hereke’deExtra İsteğe Bağlı 20 TL’dir

ÖĞLEN YEMEĞİ : Kartepe’de Sucuk Ekmek+İçecekolarak isteğe bağlı Extra 20 TL’dir

AKŞAM YEMEĞİ : Otelde set menu olarak alınacak olup Tur bedeline dahildir.

KONAKLAMA : 5 Yıldızlı İzmit Ramada Plaza Hotel

OTELE GİRİŞ SAATİ : 18:00


2.GÜN-OTELDEN ÇIKIŞ – AĞVA –ŞİLE TURU –İSTANBUL’A DÖNÜŞ

Otelden alacağımız tur ücretine dahil açık büfe kahvaltının ardından saat 10:00’da otelden ayrılıp 2 saat sürecek yolculuğumuzdan sonra Küçük bir balıkçı kasabası olan Ağva’ya varıyoruz.

Ağva konum ve yerleşim olarak Göksu ve Yeşilçay nehrinin ortasına kurulu küçük bir balıkçı kasabasıdır.İlk olarak Ağva’da dileyen misafirlerimiz Göksu Nehrinde gerçekleşen tekne turuna katılım gösterebilirler.(Kişi Başı 10 TL olup yaklaşık 30 dk sürmektedir ve isteğe bağlıdır).Tekne turumuzdan sonra Ağva’da vereceğimiz serbest zamanın ardından Şile yolculuğumuza başlıyoruz. Şile yolu üzerinde Öğlen yemeği molası verdikten sonra ( Öğlen yemeği extradır ) Şile’ye doğru devam ediyoruz.

Şile’de ilk olarak tarihi Şile Feneri’ne uğruyoruz.Fener hakkında gerekli bilgileri alıp fotoğraf çekmek isteyenler için serbest zaman veriyoruz. İkinci noktamız Şile Kalesini,Ağlayan Kayaları ve Şile’yi panoromik olarak göreceğimiz seyir tepesine gidiyoruz. Burada yine vereceğimiz serbest zamanın ardından Şile Limanında buluşup İstanbul dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

SABAH KAHVALTISI : Otelde alınacak açık büfe kahvaltı tur bedeline dahildir.

OTELDEN ÇIKIŞ : 10:00

AĞVA’DA TEKNE TURU : 10 TL olup isteğe bağlı Extradır.

ÖĞLEN YEMEĞİ : Ağva’da serbest zaman


KALKIŞ NOKTALARI VE SAATLERİ :

KALKIŞ NOKTALARI SAAT
İncirli Doğtaş Binası Önü 06:30
Mecidiyeköy Halkbank Önü 06:45
Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 07:00
Kartal Köprüsü 07:15

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

√ Gidiş Dönüş Ulaşım
√ Bölge Rehberlik Hizmeti
√ 5 Yıldızlı RamadaHotel’de Konaklama
√ Araç içi çay ve kahve ikramı
√ Otelde ilk gün akşam yemeği
√ Otelde ikinci gün sabah açık büfe kahvaltı
√ Islak alan kullanımı ( Kapalı Havuz-Sauna-Hamam )
√ Seyahat Sigortası
√ Çevre Gezileri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER : 

× Kişisel Harcamalar
× İlk günkü sabah kahvaltısı
× Tüm Öğlen Yemekleri
× ATV-UTV Safari Turları
× Ağva’da Tekne Turu
× Zipline ve At Binme Etkinlikleri
×Müze ve Ören Yeri Girişleri( Eğer var ise )

 

GENEL ŞARTLAR
Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tur firmasının Sorumluluğu yoktur.
Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.
0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Konaklamalı turlarda çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.Günübirlik turlarda çocuk indirimi yoktur.Sadece 0-5 yaş arası koltuk talep etmediği taktirde ücretsizdir.
Rezervasyon sırasında Kesinlikle koltuk numarası ve sözü verilmez, verilemez.
Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.
Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında geziyi, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı firmamız da saklıdır. Turun iptali durumunda firmamız, iptali bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur. Tur tarihinden 5 gün öncesine kadar talep edilen rezervasyon iptallerinde tur bedelinin %50 kesinti ile iade yapılır. Son 3 gün içerisinde talep edilen iptal ve ya tarih değişikliği kesinlikle Kabul edilmez.Tur güzergâhlarımız firmamız tarafından belirlenir. Özellikle günübirlik turlarımızın gidişi veya dönüşünde bölgedeki otellerimize araçlarımız misafirlerimizi almak veya bırakmak için uğrayabilirler. Konunun karar merci firmamız olup misafirlerimiz bu durumu kabullenerek rezervasyonlarını yaptırmış olacaklardır.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait Özel harcamadır

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR
Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir
18 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Volt- Crafter- Fiat Ducato
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan
31 kişiye kadar Otokar Sultan Maxi
38 kişi üzeri  Travego –Tourismo – O 403 , Man Fortuna – Safir, Neoplan Tourliner – Cityliner

Taksit Seçenekleri

Taksit Aylık Toplam
1 199TL 199TL
2 101.66TL 203.32TL
3 68.45TL 205.35TL
4 51.57TL 206.26TL
5 41.63TL 208.15TL
6 35.01TL 210.04TL
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 199TL 199TL
2 101.66TL 203.32TL
3 68.45TL 205.35TL
4 51.57TL 206.26TL
5 41.63TL 208.15TL
6 35.01TL 210.04TL
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 199TL 199TL
2 101.66TL 203.32TL
3 68.45TL 205.35TL
4 51.57TL 206.26TL
5 41.63TL 208.15TL
6 35.01TL 210.04TL
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 199TL 199TL
2 101.66TL 203.32TL
3 68.45TL 205.35TL
4 51.57TL 206.26TL
5 41.63TL 208.15TL
6 35.01TL 210.04TL
7 - -
8 - -
9 - -

Diğer Kartlar

Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.