1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Hacı Bektaş-ı Veli Turu

1 Gece Konaklamalı Kapadokya ve Hacı Bektaş-ı Veli Turu

Süre:
Konaklamalı
ULAŞIM
Otobüs
Tur Türü:
Konaklamalı

249,00TL

SATIN ALMADAN ÖNCE MÜSAİTLİK SORUNUZ 0216 470 0 515

Stokta yok

Kategori:,

KONAKLAMALI KAPADOKYA TURU

HER CUMA AKŞAMI HAREKETLİ, PAZAR AKŞAMI DÖNÜŞLÜ

1 GECE YARIM PANSİYON OTEL KONAKLAMALI

AVANOS, IHLARA VADİSİ, ÜRGÜP, GÖREME, AVANOS, HACI BEKTAŞ-İ VELİ, TUZ GÖLÜ 

BAYRAM VE ÖZEL GÜNLER HARİÇTİR

KONAKLAMALI KAPADOKYA TURU PROGRAMI

1 GÜN: CUMA

İSTANBUL – KAPADOKYA

22:00 İncirli Metrobus Durağı arkası (Doğtaş Mağazası Önü)

22:30 Mecidiyeköy Meydan ( Halkbankası Önü)

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23:15 Kartal Köprüsü Altı

23:30 Çayırova Mc Donalds

24:00 İzmit Halk Evi Önü

yukarıda belirtilen kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimiz ile Tur Dünyası otobüs içi ikramları eşliğinde Konaklamalı Kapadokya Turu yolculuğumuza başlıyoruz.

2 GÜN: CUMARTESİ

–PAŞABAĞLAR-DEVELİ VADİ-UCGUZELLER PERİ PACALARI-CANAK ATOLYESİ-URGUP-AVANOS-GUVERCİNLİK VADİSİ

ANKARA-TUZ GÖLÜ

04:30 Ankara Söğütözü Armada Alışveriş Merkezi Karşısı Ulusoy tesisleri önünden Turumuza Katılacak misafirlerimizi aldıktan sonra Nevşehir – Niğde – Kayseri üçgenindeki doğal güzelliklerini 3917 m. yüksekliğindeki Erciyes Dağı ve 3268 m. yüksekliğindeki Hasan Dağ a borçlu olan, Perslerin Güzel Atlar Diyarı; diye adlandırdıkları Kapadokya bölgesine doğru yol alıyoruz.

Sabah yolda serbest kahvaltımızı alıyoruz. Sonrasında Tuz Gölünü panoramik görüyoruz ilk durağımız Güvercinlikler ve Kaya kiliselerinin de bulunduğu 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi ne gidiyoruz.

IHLARA VADİSİ-KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ

Ihlara Vadisi içinde yapacağımız yürüyüş esnasında Ağaçaltı Kilisesi ve Yılanlı Kiliseyi de görüyoruz. İkinci durağımız; Derinkuyu Yeraltı Şehri Derinkuyu Yeraltı Şehri olacaktır. Düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği bir mühendislik harikasıdır.  Derinkuyu Yeraltı Şehri Derinkuyu Yeraltı Şehri ( veya Kaymaklı Yeraltı Şehri ).

Yeraltı kentinin hemen ardından Uchisar istikametine doğru yol alıyoruz. Güvercinlik Vadisini ve Uchisar Kalesinin fotoğrafını çekip Öğle yemeğimiz için kaya oyma bir mekâna varıyoruz. ( öğle yemeği extra ücretli olup isteğe bağlıdır) Otantik bir mekânda aldığımız yemeğin ardından çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz.

Avanos’ta Kızılırmak’ı görüp çamurundan yapılan çanak-çömleklere dair bilgi alıyoruz. Çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşabağ’da (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz. Paşabağ da peribacaları arasında dolaşıp fotoğraflar çekiyoruz. Sonrasında ilginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi ( Dervent Vadisi ) gezisini yapıyoruz.

Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası Şarap Mahzenlerini gezip, Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı buluyoruz. Şapkalı Peribacalarının ve Kapadokya’nın simgesi olan Ucguzeller Peribacalarını görüyoruz. Gezilerimizin bitiminde otele yerleşme. ( programda ki yoğunluk nedeniyle otele akşam 18.00 civarı girilecektir. Bu nedenle kıymetli konuklarımızın hazırlıklı olunmasında yarar vardır.)

Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyenler ile yemek sonrası bu turun olmazsa olmazlarından yöreye özgü Türk Gecesine ( Kuzu Gecesi ) gidiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: mola yeri (extra ücretlidir)

Öğle Yemeği: Uranos Restaurant: Set Menü Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Mola Tesisleri: Bolu Mavi Ocak Dinlenme Tesisleri, Aksaray Hanifi Yılmaz Dinlenme Tesisleri

Rota: İstanbul – Bolu (255 km) Bolu – Aksaray (415 km) Aksaray – Nevşehir (80 km) Bölge İçi Gezileri (70 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 820 Km

Otele Giriş Saati: 18.00

3 GÜN: PAZAR
Balon Turu :

Değerli misafirlerimiz otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında ( Kahvaltı öncesi BALON TURU Ekstra ücretli olup isteğe bağlıdır ) EKSTRA BALON TURU (Sabah saat 5.00-05.30 arası, araçlarımız siz saygıdeğer konuklarımızı konakladığımız otelimizden alarak kalkış alanına getirir. Balonlar uzman ekipler tarafından uçuşa hazırlanırken, kahvaltımızı hafif bir şekilde yapıyoruz. Kısa süren bir hazırlıktan sonra balonlar gün doğumuna yakın uçuşa başlayacaklardır. Uçuş yaklaşık 1 saat sürer.

Uçuş sonunda konuklarımız için özel bir kutlama yapılacak, ayrıca uçuş hatırası olarak uçuş sertifikası verilecektir. (07.00-07.30 civarında konuklarımız tekrar kendi araçlarımızla konakladıkları otellerine bırakılacaktır.)

GOREME ACIK HAVA MUZESİ-TAŞ ATOLYESİ-KAYA KİLİSELERİ-

Kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. İlk olarak Onyx Taş Atölyesine gidip taşların özellikleri ve işlenişlerine dair bilgiler alacağız. Onyx Taş Atölyesinden sonra eski adı Korama olan Göreme Vadisi içindeki Göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Kaya kiliseleri yemekhane, mutfak, kiler ve İncil in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise müzede göreceğimiz yerler arasındadır. ( Elmalı, Yılanlı, Çarıklı Kiliseleri)

HACI BEKTAŞİ VELİ TURBESİ VE MUZESİ

Göreme Acık Hava Müzesinin ardından Hacıbektaş ilçesine gidiyoruz. Horasan da dünyaya gelen, 13.yy dan bugüne evrensel görüşleriyle her kesimi kucaklayan, Yeniçerilerin de Piri Hacıbektaş-ı Veli’nin Türbesinin buradadır. Hacı Bektaş_ı Veli Müzesinde; Balım Sultan Türbesi, Güvenç Abdal Türbesi, Hacı Bektaş Veli Türbesi, Kırklar Meydanı, Pir Evi gezilecektir. Ayrıca  Üçüncü Avlu Kiler Evi, Meydan Evi, Meydan Evi Cami, Aş Evi, İkinci Avlu ( Dergah Avlusu), Birinci Avlu ( Nadar Avlusu ) gezileri yapılacaktır.

Gezimizin ardından  İstanbul`a doğru yola çıkıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak konaklamalı Kapadokya Turu muzu sonlandırıyoruz.  Bir sonraki Tur Dünyası  organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhidir.

Öğle Yemeği: Han Restaurant: Açık Büfe Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Yol Üstü Mola Tesisimizde Ekstra Olarak Alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Rota: Bölge içi geziler (50 km) Nevşehir – Kırşehir (85 km) Kırşehir – İstanbul (620 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 755 Km

Toplam Tur Mesafesi: 1575 Km

İstanbul’a Varış Saati: 23.30

KONAKLAMALI KAPADOKYA TURU ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Lüks Otobüsler İle Ulaşım

* Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri

* Otobüs İçi İkramları

* Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı

* Açık Büfe veya Set Menü 1 Aksam Yemeği

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

KONAKLAMALI KAPADOKYA TURU ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öğlen Yemekleri

* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

* Tüm Özel Harcamalar

* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

* TÜRK Gecesi, Balon Turu vs

* Müze Giriş Ücretleri

BİLGİ:  Bu Turumuzda, gezilecek müze giriş ücretlerini daha ekonomik hale getirmek için misafirlerimize Müzekart temin etmeleri önemle tavsiyedir. Bu Kart, İlk Kullanım Tarihinden İtibaren Başlayarak, 1 Yıl Boyunca Turizm Bakanlığı’na Bağlı Tüm Müzelerde Geçerlidir.
KONAKLAMALI KAPADOKYA TURU FİYAT LİSTESİ
TAŞSARAY OTEL 1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMALI TUR BEDELİ
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI İLAVE YATAK TEK KİŞİLİK ODA 2-5,99 YAŞ ÇOÇUK 6 -11,99 YAŞ ÇOÇUK
249TL 249TL 289TL 149TL 229TL
KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME İMKÂNI
KONAKLAMALI KAPADOKYA TURU GENEL ŞARTLARI

Gezi süresi 2 gece 3 gün olup 1 gece otel konaklamalıdır. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda firmamızın sorumluluğu yoktur.

ÖNEMLI: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yas Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yas Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yas Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.
NOT 1 : Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
NOT 2 : Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
NOT 3 : Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde firmamız 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir
KONAKLAMALI KAPADOKYA TURU İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 25 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

TÜRK GECESI EXTRA ÜCRETLİDİR

Kapadokya bölgesine has olan, kayanın içine oyma olarak yapılmış otantik mekânlarda gerçekleştirilen eğlencedir. Ülkemizin her yöresine ait halk dansları sergilenmekte ve oryantal sahne almaktadır. Çeşitli müzik gösterilerine, animasyonlara ve eğlencelere de yer verilmektedir. Gecede sınırsız yerli alkollü ve alkolsüz içecek ve onlara uygun mezeler ikram edilmektedir. Uranos ya da Harmandali Restaurant’da gerçekleştirilecek Türk Gecesinin Fiyatı Kişi Başı 60 TL’dir.

http://www.uranossarikaya.com/

BALON TURU: EXTRA ÜCRETLİDİR

Kaya ya da Anatolian Vb. Balon firmalarından hizmet alıyoruz. Hava ve mevsim şartlarına göre değişen 60 – 75 dk arası sürecek turumuz otelinize transferimizle son buluyor. Sabah saat 5 civarı, araçlarımız, siz saygıdeğer konuklarımızı otelinizden alarak kalkış alanına getirir.

Balonlar yerde uçuşa hazırlanırken, konuklarımız açık büfe hafif bir kahvaltı yaparlar. Kısa süren bir hazırlıktan sonra balonlar gün doğumuna yakın uçuşa başlarlar. Uçuş yaklaşık 1 saat sürer. Uçuş süresince balonumuz ile yaklaşık 1000 feetlik yüksekliğe çıkarak konuklarımıza güneş doğumunu izleme fırsatı verir. Ayrıca vadi içlerine girerek peribacalarını ve vadi manzaralarını seyretme, fotoğraf çekme ve video kaydı imkânı sunar.

Uçuş sonunda konuklarımız için şampanyalı bir kutlama yapılır. Ayrıca uçuş hatırası olarak uçuş sertifikası verilecektir. Tüm balon uçuş macerası yaklaşık 3 saat sürmekte olup, sabah 8 civarında konuklarımız tekrar konakladıkları otellerine veya gezi noktasına bırakılacaktır. Balon turumuzun fiyat kişi başı …….. TL’dir.

BÖLGEDEKI ALISVERIS YERLERIMIZ

Halı için Bazaar 54, Onyx Tasi için Sayan Onyx Tas Atölyesi, Çanak Çömlek için Chez Ali Çömlekçilik,

Şarap için Turasan Şarapları

GECE TURLARI: EXTRA ÜCRETLİDİR

Gece Turları ve Diğer Ekstra Turlar; Tüm Gece turları Ekstra Olup Katılıma ve kişi Sayısına bağlı Olarak Gerçekleştirilir.

IKLIM

Bölgenin çevresi yüksek dağlarla çevrili olduğundan, denizlerin nemli ılıman havası bölgeye sokulamaz.

Bu nedenle bölgede, yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve kar yağışlı karasal iklim hâkimdir. Bölgede, doğuya doğru gidildikçe yüksekliğin artmasına bağlı olarak karasallık derecesi artar ve kış sıcaklıkları çok düşük değerlere ulaşır.

İç Anadolu, ülkemizin en az yağış alan bölgesidir. Ortalama yağış 400 mm civarındadır. Bölge, en fazla yağışı ilkbahar aylarında sağanak halinde alır. En kurak mevsim yazdır. Yazların kurak olması ve yaz kuraklığının erken başlaması sebze türü bitkiler üzerinde olumsuz etki yapar.

Bölgenin ve ülkemizin en az yağışlı yeri Tuz Gölü çevresidir(320 mm) .Yağışların azlığı bölgenin deniz etkisine kapalı olmasından kaynaklanmaktadır. Denizden gelen nemli hava kütlesi, nemini, dağların denize bakan yamaçlarında yağış halinde bırakır. İç Anadolu Bölgesi’ne Doğru eserken artık kurudur.

Konaklamalı Kapadokya Turu Araç Bilgileri
OTOBÜSLER

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

MINIBUSLER

MERCEDES SPRINTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.

Konaklamalı Kapadokya Turu İptal Ve Devir Koşulları:
1.1 :

Tur Dünyası 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı süre içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 :

Tüketici; rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25 i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz konaklama yapılmaması/tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı firmamız tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.

1.3 :

Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun, mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.4 :

Paket tur kapsamındaki tüm uçuşlarda 15 gün ve daha sonraki iptallerde hiçbir mazeret geçerli olmayıp, uçak ücreti iadesi söz konusu değildir.

1.5 :

Acenta tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ödeme yapılamaz.

1.6 :

Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 7 gün önce seyahat acentasına niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur acısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentasına karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden muteselsilen sorumludurlar.

1.7 :

Firmamız üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatil.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatil.com sorumluluk kabul etmez.

1.8 :

Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili otelin/turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun insiyatifinde olduğundan firmamıza bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri firmamız tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

1.9 :

Satın alınan paket tur hizmetinde uçak bileti var ise yapılan iptal talebinde havayolunun ilgili uçuş için uyguladığı kural ve cezalar geçerli olacaktır.

1.10 :

“Münferit organizasyonlarımızda seçilen tur ve bölgeye göre belirli dönemlerinde havayolu ve otellerin iptal koşulları uygulanacak olup, iptal olamama durumu söz konusudur.”

 

Taksit Seçenekleri

Taksit Aylık Toplam
1 249TL 249TL
2 127.2TL 254.4TL
3 85.65TL 256.94TL
4 64.52TL 258.09TL
5 52.09TL 260.45TL
6 43.8TL 262.82TL
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 249TL 249TL
2 127.2TL 254.4TL
3 85.65TL 256.94TL
4 64.52TL 258.09TL
5 52.09TL 260.45TL
6 43.8TL 262.82TL
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 249TL 249TL
2 127.2TL 254.4TL
3 85.65TL 256.94TL
4 64.52TL 258.09TL
5 52.09TL 260.45TL
6 43.8TL 262.82TL
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 249TL 249TL
2 127.2TL 254.4TL
3 85.65TL 256.94TL
4 64.52TL 258.09TL
5 52.09TL 260.45TL
6 43.8TL 262.82TL
7 - -
8 - -
9 - -

Diğer Kartlar

Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.