Günübirlik Maşukiye At Çiftliği Sapanca Doğa Turu (Kahvaltılı)

  • Günübirlik Maşukiye At Çiftliği Sapanca Doğa Turu
  • Günübirlik Maşukiye At Çiftliği Sapanca Doğa Turu

Günübirlik Maşukiye At Çiftliği Sapanca Doğa Turu (Kahvaltılı)

Süre:
Günübirlik
ULAŞIM
Otobüs
Tur Türü:
Günübirlik

89,00TL

SATIN ALMADAN ÖNCE MÜSAİTLİK SORUNUZ 0216 470 0 515

TUR TARİHİ:
Kategori:,

GÜNÜBİRLİK MAŞUKİYE AT ÇİFTLİĞİ SAPANCA DOĞA TURU

HEREKE’DE DENİZ KENARINDA SERPME KAHVALTI  DAHİL

HER PERŞEMBE-CUMA-CUMARTESİ-PAZAR KALKIŞLI

FİYAT KİŞİ BAŞI 89 TL

GÜNÜBİRLİK MAŞUKİYE AT ÇİFTLİĞİ SAPANCA DOĞA TURU :

Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktalarından alarak Günübirlik Maşukiye At Çiftliği Sapanca Doğa Turu muza başlıyoruz. 1 saatlik yolculuğumuzun ardından SERPME KAHVALTIMIZI alacağımız Hereke’de bulunan denize sıfır restaurantımıza varıyoruz.

Kahvaltımızın ardından yolculuğumuza başlayıp Maşukiye’ye varmadan uğrayacağımız AT ÇİFTLİĞİ olacaktır. Dileyen misafirlerimiz burada vereceğimiz serbest zamanda At binebilir,çiftlikte vakit geçirebilirler.

 At Çiftliğinde verdiğimiz zamanın ardından doğasıyla meşhur olan Maşukiye’ye hareket ediyoruz.15 dakikalık yolculuğumuzun ardından Maşukiye’ye ulaşıyoruz.

Maşukiye’ye ulaştığımızda ister az eğimli, ister eğimi fazla patikalarda doğayla baş başa kalacağımız yürüyüşümüze başlıyoruz. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız kesin. Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye’de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tatlar bırakacak.

Doğa yürüyüşümüzün ardından Şimdi Aktivite Zamanı…

Misafirlerimiz Maşukiye’de doğa içerisinde gezi, Atv safari, Zıpline veya Utv turu gibi aktivitelere katılabilirler. ( Tüm bu aktiviteler extra ücretlidir. atv turumuz 75TL UTV için ise fiyatımız 125TL’dir. UTV veya ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi veriliyor. Bu kısa ve önemli bilgilerin ardından ilk grubumuz rehber önderliğinde safariye başlıyor. Safari yaklaşık 45dk sürmektedir. Bu gezimiz boyunca orman içerisinde kayın ağaçlarının arasında patika yollarda zorlu bir yolculuk yapacağız. Patikalarda, derelerde, sulardan geçerek Samanlı dağının hoş manzaralarını resimlemek için kısa molalar veriyoruz. Ehliyet şartı aranmamaktadır 16 yaşını doldurmuş ve ağır sağlık problemi olmayan herkes safariye katılabilir. ) Parkur turumuza katılan misafirlerimize göre rehberimiz tarafından belirlenecektir.

Maşukiye’deki gezimizin ardından ikinci rotamız olan Sapanca Gölü’ne gitmeden öğle yemeği molasını vereceğimiz restaurantımıza gidiyoruz. ( öğle yemeği extra ücretli olup isteğe bağlıdır ) Misafirlerimiz yemeklerini yedikten sonra Sapanca Gölü’ne doğru yolumuza devam ediyoruz.

30 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından Sapanca Gölü turistlik tesislerinin olduğu sahil şeridine ulaşıyoruz.Siz değerli misafirlerimize vereceğimiz 1 saatlik serbest zamanımızda dileyenler göl kenarında yürüyüş yapabilir,göl üzerinde yaz aylarında bulunan deniz bisikletlerine binebilir, dileyen misafirlerimiz günün yorgunluğunu atmak için göl manzaralı cafelerde vakit geçirebilirler. Buradaki zamanımızın bitiminde toplanma saatimizde araçlarımızda olup İstanbul yolculuğumuza başlıyoruz.


Günübirlik Maşukiye At Çiftliği Sapanca Doğa Turu Kalkış Noktaları  Ve Saatleri:

İncirli Doğtaş Binası Önü : 06:30

Mecidiyeköy Meydan Mado ve Halkbank Önü : 06:45

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü : 07:00

E-5 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı : 07:15

Çayırova MC Donalds Önü : 07:30


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

-Gidiş Dönüş Ulaşım

-Bölge Rehberlik Hizmeti

-Araç içi çay ve kahve ikramı

-Hereke’de Serpme Kahvaltı

-Seyahat Sigortası

-Çevre Gezileri


FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

-Kişisel Harcamalar

– Öğle Yemeği : kiremitte alabalık salata ve içecek + çay ikramı

-ATV-UTV Safari Turları

-Zipline ve At Binme Etkinlikleri

-Müze ve Ören Yeri Girişleri( Eğer var ise )


Günübirlik Maşukiye At Çiftliği Sapanca Doğa Turu Genel Şartları:

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tur firmasının Sorumluluğu yoktur.
Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.
0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Konaklamalı turlarda çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.Günübirlik turlarda çocuk indirimi yoktur.Sadece 0-5 yaş arası koltuk talep etmediği taktirde ücretsizdir.
Rezervasyon sırasında Kesinlikle koltuk numarası ve sözü verilmez, verilemez.
Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.
Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında geziyi, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı firmamız da saklıdır. Turun iptali durumunda firmamız, iptali bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur. Tur tarihinden 5 gün öncesine kadar talep edilen rezervasyon iptallerinde tur bedelinin %50 kesinti ile iade yapılır. Son 3 gün içerisinde talep edilen iptal ve ya tarih değişikliği kesinlikle kabul edilmez. SÖZLEŞMELER

Tur güzergâhlarımız firmamız tarafından belirlenir. Özellikle günübirlik turlarımızın gidişi veya dönüşünde bölgedeki otellerimize araçlarımız misafirlerimizi almak veya bırakmak için uğrayabilirler. Konunun karar merci firmamız olup misafirlerimiz bu durumu kabullenerek rezervasyonlarını yaptırmış olacaklardır.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait Özel harcamadır


Günübirlik Maşukiye At Çiftliği Sapanca Doğa Turu Süresince Kullanılacak Araçlar:

Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir
18 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Volt- Crafter- Fiat Ducato
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan
31 kişiye kadar Otokar Sultan Maxi
38 kişi üzeri  Travego –Tourismo – O 403 , Man Fortuna – Safir, Neoplan Tourliner – Cityliner

Taksit Seçenekleri

Taksit Aylık Toplam
1 89TL 89TL
2 45.47TL 90.93TL
3 30.61TL 91.84TL
4 23.06TL 92.25TL
5 18.62TL 93.09TL
6 15.66TL 93.94TL
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 89TL 89TL
2 45.47TL 90.93TL
3 30.61TL 91.84TL
4 23.06TL 92.25TL
5 18.62TL 93.09TL
6 15.66TL 93.94TL
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 89TL 89TL
2 45.47TL 90.93TL
3 30.61TL 91.84TL
4 23.06TL 92.25TL
5 18.62TL 93.09TL
6 15.66TL 93.94TL
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 89TL 89TL
2 45.47TL 90.93TL
3 30.61TL 91.84TL
4 23.06TL 92.25TL
5 18.62TL 93.09TL
6 15.66TL 93.94TL
7 - -
8 - -
9 - -

Diğer Kartlar

Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.